Víkendové kolektivní semináře

Probíhají formou intenzivní výuky, obvykle po skupinkách podobné pokročilosti, či zaměření (např. Začínající ze země, ze sedla, do volnosti...). Skupinky jsou podle prostorových možností pořadatele po 2-4 dvojicích jezdec + kůň. Dvojice jdou 2x denně, po cca hodině dopoledne i odpoledne. Optimální počet účastníků na den je 9, 3 hodiny dopoledne a 3 odpoledne, v poledne pauza na oběd. Počet účastníků na spodní hranici omezen není.

Pokud jsou prostorové možnosti omezené (kruhovka), je též možné jít po jednom v kratším časovém intervalu. Začátek kurzu určuje pořadatel, konec...až skončíme :)

Kolektivního semináře se můžete zúčastnit jako divák, nebo aktivní účastník s koněm. Pro zjištění termínů a míst konání můžete nahlédnout do kalendáře akcí. Můžete také po domluvě uspořádat kolektivní seminář přímo u Vás ve stáji.

Pokud nemáte zájem o účast veřejnosti, je také možnost domluvit se na seminář soukromý ve Vaší stáji. Semináře je možné uspořádat vícedenní.

Cena: 8500,-/den + 8,-/km, ubytování a jídlo

Individuální výuka u Zuzky na Ranči

Tato verze je pro vás, máte-li raději individuální lekce, koně, který je při výcviku raději sám (hřebce), nebo si chcete zkrátka užít „studijní“ dovolenou se svým 4 nohým parťákem a přitom popracovat na vzájemném porozumění. Pětidenní (po-pá) individuální semináře probíhají na Ranči Loučka v Předklášteří u Tišnova.

Individuální tréningy probíhají 2-5 dní (po-pá). Možnost domluvit si více lekcí denně. Termín po domluvě během celého roku.

Oblíbenými se staly i individuální tréningy ve skupinách přátel se stejným zaměřením. Okolí je jako stvořené pro krásné vyjížďky.

Jestliže koně nevlastníte, nebo jej nechcete převážet, je možné si půjčit místního koně.

Výuka probíhá v čase, určeném po vzájemné domluvě na místě

Cena:

 • Základní cena je 3000,- Kč (cena nezahrnuje ubytování a ustájení koně). V té je zahrnuto pět lekcí, možno po domluvě rozdělit do určeného počtu dní, strávených u nás.
 • Každá další lekce: 600,- Kč
 • Ustájení koně: 300,- Kč za den (bez boxu 250,- za den). Seno v ceně, servis (místování, krmení, čištění výběhu..) si zajišťuje majitel koně. K dispozici má všechno nářadí, seno a podestýlku dle vlastního uvážení.
 • Ubytování v místě: 300,- Kč za osobu na den, vlastní spacák: 250,- Kč za osobu na den. Ubytování na ranči je v karavanu, nebo vybavených buňkách, sprcha, wc, kuchyňka k dispozici. Ubytování není přizpůsobeno na zimní měsíce. Je možno se též ubytovat v některém z místních penzionů. Nejbližší obchod cca 500m, market 3km, restauračních zařízení je v okolí velký výběr.
 • Půjčení našeho koně na ranči + 200,- k ceně lekce

DÁRKOVÉ POUKAZY NA POBYTY S INDIVIDUÁLNÍ VÝUKOU

Výcvik koní

Podle vašich požadavků je možné se domluvit na výcviku koně přímo u Zuzky...

 • Hříbata -ohlávka, držení nohou, nakládání do přepravníku, vet. ošetření...
 • Mladí koně – zákl. výcvik (viz. „hříbata“), zákl. výcvik pod sedlem (obsedání, ovládání na provazové ohlávce)
 • Speciální výcvik – terénní jízda (ovladatelnost v terénu, ve skupině koní), jízdárna (navykání na uzdečku, základní výcvik pod sedlem), základní příprava do speciální disciplíny (hipoterapie, western, skoky, drezura)
 • Řešení již vzniklých problémů (podle individuálního stavu koně)
 • Speciální přání – po domluvě dle Vašich požadavků
 • Do výcviku je samozřejmě možné přihlásit i hřebce (tento bod doplněn, kvůli častým dotazům na toto téma)

Cena: 7000,-/měsíc (nezahrnuje cenu ustájení)

Na ranči je možné koně ustájit v boxe s možností samostatného výběhu, nebo i zařazení do místního stáda podle povahy a pohlaví koně (valaši, klisny). Areál poskytuje výcvikové zázemí i pro zimní měsíce (hala), kruhovou ohradu, jízdárnu. Různorodé terény (kopce, řeky, louky, silniční komunikace s různým stupněm provozu...) pro nácvik situací u Vás.

Individuální lekce

Máte-li zájem o zcela individuální lekce, je možné se po vzájemné domluvě sejít přímo ve vaší stáji na soukromé hodině.

Cena: 1000,-/hodinu + 7,-/km cesta

Je také možnost si koně na soukromé lekce vozit k Zuzce na ranč. Koně si zde můžete i půjčit.

Cena: 600,-/hodinu

Hledáme koně pro letní intenzivní soustředění Zuzčiných pokročilých studentů

17. - 31. 8. 2018 cena 5500,- včetně ustájení.

S Koňmi pracují pokročilí studenti pod Zuzčiným vedením. Hledáme koně pro základní výchovu, obsedání, nakládání, gymnastiku pod sedlem, přechod na bezudidlové uždění, řešení problémů po individuální domluvě. Omezený počet koní!
Více info na Tel.: 604334916.

Partnership na EquiTV

EquiTV natáčí se Zuzkou seriál o Partnershipu. Níže je uveden odkaz na všechny díly.